Strona głównaDomyBudowa i sprzedaż domów

Budowa i sprzedaż domów

foto 8W naszej bogatej ofercie usług świadczonych z zakresu budów domów możecie Państwo znaleźć ofertę Zastępstwa inwestycyjnego czy Usług doradczych.

W tym miejscu szczególnie chcielibyśmy Państwu jednak przedstawić ofertę budowanych przez naszą firmę domów i przybliżyć Tom-Bud S.C. jako wykonawcę generalnego produkującego domy w stanie surowym  jak i  „pod klucz”.

 

Zachęcamy również gorąco do odwiedzenia obecnie budowanego przez  nas osiedla, które  składa się z sześciu domów jednorodzinnych położonych w miejscowości Wielgolas Duchnowski, w pobliżu trasy Warszawa-Siedlce, nie daleko od miejscowości Dębe Wielkie.

  

projekty-typowe-chatka-projekty-domow-sc

W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne domki jednorodzinne, w większości zamieszkane.

W skład osiedla wchodzi 6 domów jednorodzinnych wykonanych na podstawie projektów pochodzących z
Pracowni Dobre Domy: Virgo (większy), Dandys (średni), oraz Libra (mniejszy).

Domy wyróżniają się ciekawą kolorystyką elewacji zmieniającej się o ton co kolejny budynek, oraz dobranym odpowiednio do elewacji kolorem dachu, rynien, oraz stolarki okiennej i drzwiowe. Domy wybudowane są w stanie surowym, ale na życzenie klienta możemy również podjąć się wykonania pod klucz.

Całe osiedle jest ogrodzone a na wiosnę przyszłego roku planowane jest ułożenie kostki brukowej tworzącej na środku wygodny dojazd i będącej zamknięciem całości inwestycji.

 

 

Na osiedlu pozostały do kupienia ostatnie już domy!

Dzwoń: +48 509 200 051 

Szczegóły do obejrzenia w Galerii

 

 

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...