Strona głównaDomyInwestor zastępczy

Inwestor zastępczy

Atlanta-art-buildingJeśli uważasz, że budowa domu, to banalnie prosta sprawa, jeśli posiadasz dużo czasu, żeby poświęcić go na załatwienie dokumentacji, na wybór, zakup i transport materiałów, jeśli nie przeraża Cię droczenie się z poszczególnymi brygadami: murarzy, cieśli, dekarzy, tynkarzy, trunkarzy ;) , posadzkarzy i wieloma innymi, to ta oferta nie jest dla Ciebie.

Jeśli natomiast chciałbyś pozbyć się tych wszystkich problemów, to my z całym naszym potencjałem i doświadczeniem budowlanym jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

WIĘC JEŚLI TYLKO MASZ DZIAŁKĘ TO: wybierz tylko projekt a my resztę zrobimy za Ciebie.

 

 Nadzór inwestorski

Nadzór inwestorski - polega m.in. na reprezentowaniu inwestora na budowie a co się z tym wiąże kontrola zgodności realizacji budowy z projektem, pozwoleniem na budowę, określonymi przepisami, obowiązującymi normami i zasadami technicznymi. Nadzór inwestorski to także sprawdzanie i odbiór robót budowlanych, potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz kontrolowanie rozliczeń budowy. Nadzór inwestorski może być przydatny także przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych konstrukcji.

 

Zastępstwo inwestycyjne

 artyZastępstwo inwestycyjne to nic innego jak  prowadzenie całego procesu budowlanego na zlecenie inwestora. Inwestor decydujący się na zastępstwo inwestycyjne może mieć pewność że wszelkie zadania powierzone wykonawcy robót budowlanych zostaną wykonane należycie i przy zachowaniu wcześniej ustalonych terminów. Zastępstwo inwestycyjne to nie tylko znaczące odciążenie Inwestora w kwestii prawidłowo wykonanych robót ale także możliwość zakupu materiałów budowlanych z uwzględnieniem upustów posiadanych przez inwestora zastępczego. Ważnym aspektem jest również fakt iż wybudowanie domu z taką pomocą nie musi równać się większym kosztom i wydatkom ze strony Inwestora. Wbrew pozorom zastępstwo inwestycyjne to wydatek który się opłaca albowiem zaoszczędza cenny czas i nerwy inwestora głównego. Koszty wybudowania domu z inwestorem zastępczym są porównywalne z kosztami inwestycji prowadzonej indywidualnie. Ważnym aspektem jest również fakt iż zastępstwo inwestycyjne nie zmusza inwestora do finansowania całego przedsięwzięcia od razu. Budowa finansowana jest w podobnym tempie jednak dom powstaje znaczenie szybciej niż przy budowie metoda gospodarczą.

Inwestor zastępczy to ktoś kto pomoże załatwić wszelkie wymagane prawem pozwolenia a często także zajmie się pomocą w wyborze najkorzystniejszego kredytu. Jedyne co spadnie na Twoją głowę a czego nie zrobi inwestor zastępczy to wybór projektu architektonicznego. Często też inwestor zastępczy zajmuje się zakupem materiałów budowlanych na budowę wymarzonego przez Ciebie domu. Oferujemy nie tylko nasze długoletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu przedsięwzięć ale także fachową kadrę która pomoże rozwiać wszelkie kwestie sporne.

 

Inwestor zastępczy dla Twojej budowy to synonim zaoszczędzonego czasu nerwów oraz pieniędzy.

 

images2Zastępstwo inwestycyjne to dla każdego inwestora nieoceniona pomoc albowiem inwestor zastępczy:

  • pomaga w przeprowadzeniu formalności do rozpoczęcia budowy i zakończenia budowy ale także w czasie jej trwania
  • bierze odpowiedzialność za przebieg prac
  • zatrudnia kierownika budowy i wykonawcę oraz wszystkich specjalistów którzy są konieczni na placu budowy
  • kupuje i dostarcza materiały budowlane
  • zajmuje się kontrolą inwestycji

 

foto 8Firma nasza specjalizuje się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji robót przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, handlowo - usługowych, a kończąc na dużych obiektach handlowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych.
Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycyjną począwszy od uzyskania warunków WZIZT, opracowania projektu budowlanego wraz z uzgodnieniami i pozwoleniem na budowę, poprzez sprawowanie nadzoru inwestorskiego i autorskiego, aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

W imieniu Inwestora podejmujemy się rozwiązywania wszelkich problemów formalno-prawnych powstałych w trakcie przygotowania i prowadzenia inwestycji budowlanych.
W zakresie usług, świadczonych przez naszą firmę jest także sprawowanie funkcji inwestora zastępczego wraz z pełnym rozliczeniem kosztów budowy, a także realizacja obiektów pod klucz na zasadzie generalnego wykonawstwa. Oprócz obsługi inwestycji prowadzimy również działalność w zakresie projektowania budynków i budowli inżynierskich, a także urządzeń, sieci instalacyjnych oraz dróg.

Wykonujemy ekspertyzy inżynierskie z zakresu budownictwa. Na zlecenie Inwestora przygotowujemy i prowadzimy przetargi w jego imieniu oraz organizujemy proces ofertowania robót i dostaw materiałowo-sprzętowych.

 

Współpracujemy z firmami projektującymi instalacje wentylacyjne budunków. 

 

Zapraszamy do współpracy! A przede wszystkim do zadawania pytań:

+48 509 200 052

 

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...