Strona głównaDomyUsługi doradcze

Usługi doradcze

Nasze usługi które chcielibyśmy Państwu zaproponować dzielimy w zasadzie na dwie grupy:

pierwsza z nich to doradztwo budowlane a druga to doradztwo techniczne.

fotka

Jest to szczególna forma współpracy z inwestorem na różnych etapach budowy cechująca się indywidualnym podejsciem. Zaczynając od postawionych założeń projektowych które chce osiągnąć Inwestor poprzez docelową lokalizację inwestycji aż po samą pomoc w doborze projektu.

Na tych wszystkich etapach inwestycji bez wątpienia doradztwo budowlane odpowiedniego fachowca ma ogromny wpływ na przebieg powyższych prac.

Doradca weryfikuje dokumentację projektową oraz współpracuje z inwestorem i wykonawcą. Owo doradztwo budowlane nie ogranicza się jedynie do ustalenia technologii oraz harmonogramu robót. Fachowe doradztwo budowlane wychodzi ponad to. Dokonuje krytycznej analizy dokumentacji a następnie wskazuje błędy lub braki które mogą prowadzić do trudności w realizacji robót budowlanych

 

 

Często zdarza się iż wynikiem tej współpracy doradca budowlany staje się również generalnym wykonawcą.

 

Profesjonalne i kompleksowe doradztwo techniczne  - jest to druga z możliwości oferowanej Państwu współpracy. W skład Pakietu usług które proponujemy wchodzi:

  • przygotowanie i oceny dokumentacji budowy, oraz
  • doradztwo prawno-techniczne w zakresie pozyskiwania wszelkich dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia prawidłowego przebiegu oraz zakończenia budowy.

Doradztwo techniczne oferowane przez nas to zawsze fachowa wiedza oraz profesjonalizm. Dzięki naszej obsłudze będziecie Państwo posiadać zawsze aktualną i pełną dokumentację swojej budowy.

 

Masz pytania? Nie wachaj się dzwoń!
My zawsze odbieramy!

+48 509 200 052 

 

 

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...