Strona głównaSprzedażOdkurzacze centralne

Odkurzacze centralne


Uniwersalność i prostota

beam_logo.gif Odkurzacz BEAM można zastosować w domach i obiektach budowanych, remontowanych oraz już wykończonych.
Montaż systemu centralnego odkurzania wykonuje się w dwóch etapach.:
W pierwszej fazie wykonujemy instalację ssącą PVC, druga faza to montaż jednostki centralnej wraz z osprzętem.

 

 

Beam Logo_w_vacuum

Likwidowanie przyczyn zanieczyszczeń

Powietrze z odkurzacza po przejściu przez filtr jest odprowadzane na zewnątrz budynku, co zabezpiecza użytkownika odkurzacza i jego mieszkanie przed bezpośrednim stykaniem się za szkodliwymi mikrocząsteczkami oraz bakteriami i roztoczami, lub w braku możliwości montażu odprowadzenia na zewnątrz – przepuszczane jest przez specjalne filtry. Ponadto odkurzacz centralny oczyszcza w czasie pracy w pomieszczeniu, zmniejsza także zawartość w nim alergentów.

Funkcjonalność

Długi, elastyczny wąż ssący pozwala dotrzeć do każdego zakamarka mieszkania, nawet znacznie odległego od gniazda, dzięki czemu użytkownik oszczędza własny czas i energię. Nie wie, co to splątany przewód, przenoszenie odkurzacza, częste opróżnianie pojemnika na śmieci.
Odkurzacze przez nas oferowane mają pojemniki tak duży, że czyści się go co kilka miesięcy, co jest dodatkowym jego atutem.
 

o1

Cisza, spokój i wygoda...

Odizolowanie odkurzacza od pomieszczeń sprzątanych daje możliwość odkurzania nawet nocą.
Przy 30-litrowej pojemności zbiornika, czynności związane z opróżnianiem odkurzacza z kurzu i śmieci wykonujemy 2 lub 3 razy w roku. Zbiornik na kurz i śmieci posiada okienko, które pozwala sprawdzić stopień jego zapełniania, bez konieczności zdejmowania go z obudowy.

 

 

 

Oferujemy Państwu odkurzacze centralne dwóch firm Beam oraz CycloVac.

SPRAWDŹ CENY - TO NIE MUSI BYĆ DROGIE
 ZADZWOŃ!!!
+48 25 759 06 06 

 

beam

 BEAM Polska - odkurzacze centralne - światowa jakość - firma należąca do grupy Elektrolux

 

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...