Strona głównaUsługiOdkurzanie centralne

Odkurzanie centralne

Beam Logo_w_vacuum
Uniwersalność i prostota

Odkurzacz centralny można zastosować w domach i obiektach budowanych, remontowanych oraz już wykończonych. To moc oraz wygoda, jakiej nie spotkasz w tradycyjnych odkurzaczach. Zaawansowane metody filtracji pozwalają na usunięcie do 99.6% zanieczyszczeń, natomiast moc ssąca dochodzi do 868 AirWatt.


Montaż systemu centralnego odkurzania wykonuje się w dwóch etapach. W pierwszej fazie wykonujemy instalację ssącą PVC. Druga faza to montaż jednostki centralnej wraz z osprzętem.

 

System centralnego odkurzacza składa się z:


1- jednostki centralnej: czyli odkurzacza zainstalowanego na stałe w dowolnym pomieszczeniu gospodarczym np. garażu czy piwnicy

Uwaga! Może wymagać odprowadzenia wydmuchu powietrza na zewnątrz budynku.

 

 


3 (A)- gniazd ssących: rozmieszczonych w całym mieszkaniu w taki sposób aby wąż dał się przeciągać nawet najdalszych zakamarków. Ich liczba zależy od wielkości domu, zazwyczaj jedno gniazdo wystarcza na kilka pokoi.


3- elastycznego węża ze szczotkami: który po włożeniu do gniazda uruchamia system (wersja standardowa) lub uruchamia system za pomocą przełącznika w rączce (wersja luksusowa).

 


2 (A)- automatycznej szufelki: czyli gniazda podłogowego które najlepiej umieścić w kuchni, w podstawie szafki. Jest to nieodzowny element systemu dla tych, którzy nie mają zamiaru rozstać się ze swoją starą miotłą. Wystarczy nogą nacisnąć klawisz na szufelce a system uruchomi się. Następnie zmieść nieczystości bez schylania!
4 (A)- Zestaw instalacyjny systemu rur i kształtek PVC: o niskich oporów przepływu. Rozmieszcza się je w mieszkaniu łącząc gniazda ssące ze sobą. Stworzony dla osób, które chcą wykonać instalację odkurzacza centralnego we własnym zakresie. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy.

 

 

 

Oferujemy Państwu odkurzacze centralne dwóch firm Beam oraz CycloVac.

SPRAWDŹ CENY - TO NIE MUSI BYĆ DROGIE
 ZADZWOŃ!!!
+48 25 759 06 06 

 

beam

 BEAM Polska - odkurzacze centralne - światowa jakość - firma należąca do grupy Elektrolux

 

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...