Drzwi wewnętrzne


drzwi-for-6Drzwi wewnątrzlokalowe składają się ze skrzydła, ze 100%-ową ramą drewnianą klejoną warstwowo, obłogowaną naturalnym fornirem mahoniowym oraz ze 100%-owej drewnianej futryny stałej lub regulowanej z uszczelką.

Skrzydło drzwiowe wykonane jest jako ramowo-płycinowe z frezowanym wypełnieniem ozdobnym, obłogowanyn naturalnym fornirem mahoniowym.

Wszystkie modele drzwi dostępne są w szerokiej gamie przeszkleń, począwszy od zwykłych szyb ornamentowych po szkło fazowe, bezpieczne, witrażowe, a skończywszy na szkle rzeźbionym czy grawerowanym. Stosowane są także nowoczesne formy zdobnictwa szkła takie jak fusingi czy bewele.

Przeszklenia te w połączeniu z egzotycznym drzewem mahoniowym, nadają niepowtarzalny styl dla każdego wnętrza. Dodatkowo wszystkie przeszklenia oraz płyciny ozdobne drzwi są obustronnie oblistwowane drewnianą listwą mahoniową w systemie SOFT-LINE, co nadaje niesamowitego prestiżu tym ekskluzywnym drzwiom. 

1267963878 78905954_3-Sprzedazmontaz-okien-i-drzwi-Dom-Meble-Ogrod-1267963878

 

Zarówno podłogi, jak i drzwi stanowią zasadniczy element aranżacji każdego wnętrza. Jeśli chcemy przebywać w pomieszczeniach urządzonych ze smakiem, ich dobór powinien być starannie przemyślany. Decyzja wydaje się o tyle trudna, że na rynku jest niemal nieograniczona liczba kolorów, wzorów i faktur zarówno podłóg, jak i drzwi.

 

 Dlatego by nieco ułatwić ten trudny wybór, zapraszamy Państwa do skorzystania z dostępnego poniżej konfiuratora podłóg i drzwi.

 

Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym działem handlowym, lub do odwiedzenia siedziby naszej firmy. 

 

dre170

DRE - producent drzwi wewnętrznych.

 

doorsy170

DOORSY - Producent drewnianych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych - DOOR-SYSTEM.

 

pol-skone170

Firmy POL-SKONE chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Producent Drzwi i Okien wewnątrzlokalowych, drzewnianych i PVC.

Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...