Okna dachowe

120Zupełnie inna konstrukcja jak i umiejscowienie powoduje że jest to produkt inny niż wszytskie.

Komfort i funkcjonalność poddasza zależy od właściwego doboru typów okien do funkcji wnętrz i ich architektury. Oferujemy wiele różnych typów okien, które zostały tak zaprojektowane aby można je było w jednym domu a nawet w jednym pomieszczeniu, łączyć dowolnie ze sobą.

W naszej ofercie znajdą Państwo okna dachowe VELUX zapewniające światło, wentylację i komfort użytkowania od prawie 70 lat.

Dodatkowo proponujemy wybór szerokiej gamy rolet do okien na poddaszu.

Osoby poszukujące idealnych rolet do swoich pokoi na poddaszu, mają ułatwione zadanie. VELUX udostępnił właśnie na swojej stronie internetowej przydatne narzędzie do tego celu – wizualizator kolorów.

100471-01 580_220Zapraszamy do wypróbowania wizualizatora kolorów VELUX dostępnego pod następującym adresem:

http://www.velux.pl/wizualizator

 

 

look170

Firma znana jako "Okna z Olecka" i bardzo popularna wśród naszych klientów.


Budowa i sprzedaż domów

domekSpecjalizujemy się w przygotowaniu, prowadzeniu i koordynacji prac przy realizacji różnych obiektów budowlanych, począwszy od budynków mieszkalnych, a kończąc na handlowo-usługowych.

Czytaj więcej...

Sprzedaż okien i drzwi

drzwi okno_maleChronią nas przed wiatrem, deszczem i hałasem. Dostarczają niezbędnego dla dobrego samopoczucia słońca. Zimą zatrzymują ciepło w naszych domach, latem izolują przed gorącem.

Czytaj więcej...

Wylewki betonowe MIXOKRETEM

mixokretyWykonywaniem posadzek i podłoży betonowych metodą półsuchą przy użyciu agregatu spalinowego zajmujemy się od prawie 10 lat.

Czytaj więcej...